LAULURING TÄISKASVANUTELE

 

Lauluring täiskasvanutele on huviring Kiisa Rahvamajas, kus iga hääl on tähtis ning koos saab kõlama terve ilm.

Oodatud on kõik lauluhuvilised, kellele meeldib laulda.

 Teisipäeviti kell 18.00

Juhendaja: Kaie Sauga on muusikaga lähedalt seotud olnud juba sündimisest saadik, pärinedes musikaalsest perest. Muusikakoolis on ta õppinud klassikalist viiulit ning osalenud rahvapilli ansamblis. Juurde saanud jämmimise õpetust Indrek Kaldalt.
Lisaks TTÜs omandatud äri- ja majandusalastele teadmistele on Kaie õppinud ka Tallinna Ülikoolis dirigeerimist ning täiendanud oma teadmistepagasit Kopenhaagenis Complete Vocal Institudis.Ta on osalenud erinevatel hääle, loomingu ja a capella workshoppidel ning suvelaagrites, nagu näiteks Kuninglikus Muusikaakadeemias Taanis, kus tema mentoriks oli legedaarne Peder Karlsson (The Real Group); Melissa Crossi workshopil, Postyr Project sessioonidel, laulukirjutamise laagrites jne.
Tänaseks on ta edukalt käivitanud hääle ja loovuse treeningbaasi „Minu hääl“, kus pakub võimalust nii algajatele kui edasijõudnutele oma võimete avastamiseks ja arendamiseks.
Kaie on solist bändis Mood Mess, viiuldaja ja solist ansamblis Chacha Roots ning Flora Kammerkoori dirigent. Kui aega üle jääb, tegeleb ta ka heliloominguga. Hääle ja inspiratsiooni avastamise koostööd on tehtud nii mitm koori, ansamblite kui ka solistidega. Lisaks on osalenud laulu ja ansambli võistluste züriis ning olnud erinevate bändide mentoriks.
FB: Minu hääl
http://www.minuhaal.ee/