TEATED

 

NB! Anname teada, et 1. maini jäävad ära kõik kultuurisündmused, sh Rakvere Teatri etendus “Kuni ta suri” ning kino “Salmonid”. Piletid etendusele ostetakse tagasi!! Kiisal saab tagastada vaid meilt ostetud piletid, Piletimaailma piletid ostab tagasi teenuse pakkuja.

01.maini on peatatud igasugune huvitegevus!
Hoidkem ennast ja lähedasi!

 

NB! Kallid teatrikülastajad

Etenduse "Kuni ta suri" piletid ostetakse tagasi, Kiisa Vabaajakeskuse administraatori juures saab pileti alusel tagastada ainult siit ostetud piletid. Piletimaailmast ostetud piletid ostab tagasi Rakvere Teater ise.
• Piletimaailmast ostetud netipiletite tagasiostuks tuleb kassa@rakvereteater.ee saata tagasiostu avaldus, mille leiate kodulehelt https://www.rakvereteater.ee/piletid
• Kui olete ostnud Piletimaailmast paberpileti, tuleb see saata koos tagasiostu avaldusega aadressil Kreutzwaldi 2a, 44314 Rakvere.

!!! PILETITE TAGASIOST KIISAL TOIMUB 1-30 APRILL !!!
Võimalus on ka teatrit toetada ning pileteid mitte tagastada.

 

NB! SAKU VALLA ASUTUSTE TÖÖ ERIOLUKORRAS
Esmaspäevast, 16. märtsist, ON SULETUD kõik Saku valla koolid, muusikakool, noortekeskus, spordikeskus, kultuurikeskus ja Saku saun. Piiratult saab kasutada raamatukogu ja päevakeskuse teenuseid ning mõisas asuvat söögikohta. Vallavalitsuses kodanike vastuvõttu ei toimu. Esmaspäevast ei sõida ka koolibussid. Liinid 113 ja 21 jäävad käima.
Kõik valla LASTEAIAD JÄÄVAD AVATUKS. Lapsed viibivad vaid oma rühmades, ujumis- ja võimlemistunde ei toimu. Õuealal on piiratud rühmade kokkupuutumine. Kel vähegi võimalik, peaks jätma oma lapsed siiski koju, ning kõik reisilt tulnud lapsed või lapsed, kelle pereliikmed on tulnud reisilt, tuleb jätta kindlasti kaheks nädalaks koju.
 Osutamata teenuste eest arveid ei esitata. Kui laps lasteaias ei käi, siis kohatasu maksma ei pea. Selleks tuleb esitada Arno veebikeskkonnas teatis. Arveid ei esitata ka ära jäänud huviringide ja treeningute eest ning partneritele aja eest, mil teenust ei saanud osutada.
 Kõik huviringid ja trennid jäävad ära, kool jätkab õppetööd koduõppel. Õppevahendid ja isiklikud asjad tuleb õpilastel koju viia reedel. Esmaspäeval saab asju kätte helistades kooli välisuksel oleval telefonil.
 Kõik Saku valla kultuuri- kui ka spordiüritused jäävad Vabariigi Valitsuse otsusega ära kuni 1. maini.
 Vallavalitsus töötab edasi, kuid tavapärast klientide vastuvõttu ei toimu. Järgmisel nädalal ei tee vallavalitsus ka ühtki perekonnaseisutoimingut (elukoha ja lapse sünni registreerimine). Dokumendid palume panna ukse kõrval olevasse postkasti või saata e-postiga. Vallavalitsusega saab ühendust e-posti või telefoni teel, üldküsimustes info@sakuvald.ee ja tel 671 2431; täpsemad kontaktid ja informatsioon kodulehel www.sakuvald.ee.
Raamatukogud Sakus ja Kiisal jäävad avatuks vaid laenutamiseks, avalikud internetipunktid ja lugemissaal on suletud. Kogunemised raamatukogudes ei ole lubatud.
 Päevakeskuses toimuvad tegevused jäävad ära, edasi toimib vaid sotsiaaltranspordi, pesupesemise, toidujagamise ja duši kasutamise teenus.
Saku mõisa restoranis saab vaid päevalõunat. Kõik kontserdid ja üritused jäävad ära.
 Saku Maja kontoris esmaspäevast kodanike vastuvõttu ei toimu. Ühendust saab e-posti teel saku@sakumaja.ee või tel 672 9180.
Hindame olukorda vastavalt vajadusele ja igal reedel anname infot selle kohta, kuidas meie asutuste töö järgmisel nädalal korraldatud on.

 

NB! Alates jaanuarist 2020 toimub valla sotsiaaltöötaja vastuvõtt iga kuu teisel neljapäeval AINULT EELREGISTREERIMISEL. Registreerida tuleks hiljemalt vastuvõtunädala teisipäeval kas vallavalitsuse sotsiaalhoolekandespetsialisti Anne Mosese juures tel. 516 4336 või Kiisa Vabaajakeskuse administraatori juures.